16:45
HC Meshkov Brest
Elverum Håndball
16:45
Dinamo București
Telekom Veszprém
18:45
FC Porto Sofarma
FC Barcelona HB
18:45
SG Flensburg Handewitt
Motor Zaporozhye
17:05
Rhein Neckar Löwen
HBW Balingen/Weilstetten
17:05
TSV Hannover Burgdorf
TSV GWD Minden
18:15
Chambéry Savoie Mont Blanc HB
US Dunkerque HB
17:30
Ribe-Esbjerg HH
Skanderborg Håndbold
17:30
TTH Holstebro
Lemvig-Thyborøn Håndbold
00:00
SAG Polvorines
Argentinos Juniors
44
27
17:15
Nueva Generacion
Ladricer Handball
20:45
Sag Villa Ballester
Club Manuel Dorrego
15:30
Jockey Club de Córdoba
Regatas De San Nicolas
19:00
River Plate
Ferro Carril Oeste
22:30
Municipalidad De Maipu
Club Km5
13:00
Handebol Itajai/Univali/aceu/adi/fmel
Londrina/Handbrazil
17:30
Nacional Handebol Clube/Unisul/handebol Sao Jose
Associacao Cascavelense De Handebol
21:00
Liga Tabatena De Handebol
Fundo De Assitencia AO Esporte-Fae/osasco
19:00
Unicesumar/Paiaguas/topmate Restaurante/Maringa
Nacional Hc/Unisul/sao Jose/Balberario Camboriu
13:00
TJ Sokol Vršovice
DHK Baník Most
14:30
HK Ivancice
HK Hodonín
15:00
1. SC Bohumin 98
DHC Sokol Poruba
16:00
Kunovice
HC Zlin
16:00
Lions Hostivice
DHC Slavia Praha
16:00
Tatran Stresovice
Sokol Písek
16:00
SK Tapa 2
Coop Polva
19:30
Stjarnan
Valur
20:15
Afturelding
Vikingur Reykjavik
18:00
Afturelding
Fram
15:00
Al Gharafa
JSE Skikda
17:00
Raja D Agadir
AL Ain
13:00
Abyar Algerien
CF Boumerdes
13:00
Erbil
Club Africain
16:30
AS Ramat Hasharon
Maccabi Dimona
16:30
MK Beer Sheva
MK Holon
17:00
Maccabi Kiryat Motzkin
Hapoel Ashdod
17:00
Bnei Herzliya
Maccabi Petah Tikva
17:30
Holon HC
Maccabi Srugo Rishon LeZion
16:00
Vardar Skopje
ZRK Struzanka
16:00
ZKR Spartak
Eurostandard Skopje
16:00
ZRK Despina
ŽRK Pelister 2012 Bitola
16:00
ZRK Gevgelija
RK Sampion
21
24
17:00
ZRK Astibo
WHC Metalurg
18:00
WKPR Wesoła Warszawa
KPR ROKiS Radzymin
12:00
SKIF Omsk
DGTU-Lider Rostov-on-Don
17:30
RK Crvena zvezda
Vojvodina Novi Sad
16:30
RK Partizan
RK Spartak Vojput
17:00
Lugi HF
HK Malmö
15:00
Tyresö IF
Kungälvs HK